LQW2BHN12NJ03L
LQW2BHN12NJ03L
Murata
RF Inductors 0805 12nH +/-5% Chip Inductor
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
LQW21HN1R0J00L
LQW21HN1R0J00L
Murata
RF Inductors 0805 1.0uH 5%
Data Sheet
LQW21HN1R2J00L
LQW21HN1R2J00L
RF Inductors 0805 1.2uH 5%
LQW21HN1R5J00L
LQW21HN1R5J00L
RF Inductors 0805 1.5uH 5%
LQW21HN1R8J00L
LQW21HN1R8J00L
RF Inductors 0805 1.8uH 5%
LQW21HN2R2J00L
LQW21HN2R2J00L
RF Inductors 0805 2.2uH 5%
LQW21HNR47J00L
LQW21HNR47J00L
RF Inductors 0805 0.47uH 5%